Sot 10:28 Vetura , Dardanë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN NE TER KOSOVEN 24H

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 Vetura , Dardanë

AUTO-SHALA BLEJ VETUR ME DOGAN PA DOGAN 24H

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:47 Vetura , Dardanë

Mercdes ne gjendje prefekte Urgjent urgjent

2 222 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:43 Vetura , Dardanë

shes fellne 15

199 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:41 Vetura , Dardanë

Shes pjes per opell vekter

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:40 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:40 Vetura , Dardanë

Opel korsa

599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:39 Vetura , Dardanë

Shes blej Vetura 15c kl Auto Lali

333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:38 Vetura , Dardanë

shes pjes per mercedes etj

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:37 Vetura , Dardanë

shiten prekolicat

70 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:37 Vetura , Dardanë

shes pjes dhe blej vetura klg 15 c Auto Laliii

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:36 Vetura , Dardanë

Shes garazhden ose baj ndrrim me vetura

760 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:35 Vetura , Dardanë

Shes pjes per kto vetura Auto Lali

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:34 Vetura , Dardanë

mercdes

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:33 Vetura , Dardanë

Auto pjes lali

20 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:33 Vetura , Dardanë

shes mercdes

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:32 Vetura , Dardanë

shes pjes

20 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:31 Vetura , Dardanë

Shes pjes per pasat

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:31 Vetura , Dardanë

Shes kuka per vetura

40 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:57 Vetura , Dardanë

Shitet golf1 dizell

1 100 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:38 Vetura , Dardanë

Pikap Cody me regjistrim deri 28-01-2019

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:02 Vetura , Dardanë

Pasat

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 Vetura , Dardanë

Bmw X6

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:16 Vetura , Dardanë

VW Golf 2 1.6 dizel 5 muaj rigjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim