Sot 05:57 Vetura , Dardanë

AUTO-SHALA BLEJ VETUR ME DOGAN PA DOGAN 24H

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 05:57 Vetura , Dardanë

‼️ Blejm Gjitha Modelet e (BMW) nga viti 2008-2018

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:55 Vetura , Dardanë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT 24H

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:13 Vetura , Dardanë

pasat 1.9 tdi DI e kuqe viti 2001 ndrim me golf 2

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:39 Vetura , Dardanë

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:23 Vetura , Dardanë

BMW 520 BENZIN RKS 5 MUJ / ndrrim i mundshem

2 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 Vetura , Dardanë

Ssayong Musso 2.5 Dizell Rks - Tip-Top

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 Vetura , Dardanë

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 2001 / ndrrim i mundshem

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 Vetura , Dardanë

SAYONG MUSO 2.5 DIZELL RKS / ndrrim i mundshem

3 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 Vetura , Dardanë

FIAT 1.8 HGT 2003 9 MUJ RKS / ndrrim i mundshem

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:23 Vetura , Dardanë

Shes Touran 2.0 Diesel

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17 Vetura , Dardanë

Golf 6 2.0 tdi nga gjemania

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:11 Vetura , Dardanë

VW Golf 2 1.6 dizel 3 muaj rigjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:21 Vetura , Dardanë

Mercdes ne gjendje prefekte Urgjent urgjent

2 222 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:02 Vetura , Dardanë

Shes kuka per vetura

40 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:02 Vetura , Dardanë

shes pjes dhe blej vetura klg 15 c Auto Laliii

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:01 Vetura , Dardanë

shes mercdes

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:01 Vetura , Dardanë

Shes garazhden ose baj ndrrim me vetura

760 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:00 Vetura , Dardanë

shiten prekolicat

70 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:00 Vetura , Dardanë

mercdes

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:59 Vetura , Dardanë

shes fellne 15

199 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:59 Vetura , Dardanë

Shes blej Vetura 15c kl Auto Lali

333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:59 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:56 Vetura , Dardanë

Opel korsa baj ndrrim me lop

599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:53 Vetura , Dardanë

Shes pjes per pasat

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:52 Vetura , Dardanë

shes pjes

20 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:51 Vetura , Dardanë

Shes pjes per kto vetura Auto Lali

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:50 Vetura , Dardanë

shes pjes per mercedes etj

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:45 Vetura , Dardanë

Shes golf 3 ngjendje perfekte

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:44 Vetura , Dardanë

Shitet pasati 4×4 sinkrro

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:06 Vetura , Dardanë

Motorra per kerre

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:34 Vetura , Dardanë

Skoda Octavia 2.0 TDI

6 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:34 Vetura , Dardanë

Ford Ranger Pick Up 4x4, 2.5 TDI

4 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 Vetura , Dardanë

Shes fellne 16 orgjilan per golf 5

300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim