Sot 18:07 Vetura , Dardanë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:05 Vetura , Dardanë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:08 Vetura , Dardanë

RENO CLIO 1.2 BENZIN RKS 3 MUJ VP 2001

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:01 Vetura , Dardanë

�� FIAT DUCATO 1.9 TURBO DIZELL RKS

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:00 Vetura , Dardanë

VW LUPO 1.0 BENZIN - RKS 8 MUJ , I RUJTEM TIP-TOP

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Vetura , Dardanë

KOMBI - RENO MASTER V.P 2007 KLIM

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 Vetura , Dardanë

GOLF 4 1.9 TDi - RKS 2 MUJ * KLIM AC FUNKSIONALE *

3 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim