MAKINA , 314797
ELEKTRONIKA , 105778
VENDBANIME , 104223
TË TJERA , 31664

Sot 22:17 Banesa , Prishtinë

Banese ne Lakrishtë

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:17 Vetura , Mitrovicë

AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS DHE PA DOGAN

300 000 000 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:17 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Arberi BQ501

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 22:17 Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira ne Rrugen B

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 22:17 Banesa , Prishtinë

Banesa 60m2 te Fakulteti Filozofik

87 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 22:17 Banesa , Ferizaj

Vali-Ipet banesa me qera te M.M.Mentori NrB015/16

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 22:17 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Arberi 3 + 1 , 120m2

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Në fillim