MAKINA , 295593
ELEKTRONIKA , 99550
VENDBANIME , 97823
TË TJERA , 29325

Sot 09:42 Vetura , Prishtinë

**AUTO/ZONA** BLEJM VETURA PA DOGAN 24h ����

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:42 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Ulpiane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:42 Vetura , Prishtinë

Shes Vetur Audi A7 2010 Automatik

27 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:42 Banesa , Prishtinë

Banesa ne lagjen Ulpiana me 60m2

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:42 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI 2006 BËJM NDRIM

6 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne DRAGODAN SUPER E MOBILUM

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:42 Vetura , Drenas

Shitet Mercedes E 220 Rks

16 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi pajero - pinin rks automatik 4x4

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Vetura , Prishtinë

SHITET BMW 730 D , M Power Full Rks

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Vetura , Ferizaj

VW POLO 1.9 TDI i DOGANUAR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:42 Vetura , Prishtinë

ESPACE 2.2 DCI AUTOMATIC

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Banesa , Prishtinë

BANES EKSKLUZIVE - QIRA afer QAFES te PANDORA TWER

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Në fillim