MAKINA , 306177
ELEKTRONIKA , 103121
VENDBANIME , 101292
TË TJERA , 30754
20 Shk 23:06
Linku:
Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa luksoze 90m2 me qira te lagja spita

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:39
Linku:
Vetura , Gjilan

Vw golf 5

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:51 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:51 Vetura , Prishtinë

C 220 CDI AUTOMATIC 02 1 VIT RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 Vetura , Prishtinë

Grande Cheroke 2005 Benxin-pline RKS 1vit

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 Banesa , Prishtinë

Banes ne BREG TE DIELLIT

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 12:51 Vetura , Prishtinë

Opel Meriva 1.7 CDTI - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW GT Automatik 3.0d 2011

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:51 Banesa , Prishtinë

Leshohet Kati i Shtepis me Qira 80 m2 te 4 llullat

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:51 Vetura , Burim

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA QE NUK IPERDORNI TERKOSOV☎️

100 000 000 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:51 Vetura , Prishtinë

Shitet ww EOS - 2.0 TDI - 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:51 Banesa , Prishtinë

Q27 PENT-HAUSE ME QERA NË EMSHIR/KALBARI 1500€

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 12:51 Vetura , Prishtinë

Mercedes ML 320 - RKS - viti. 2001 -

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 Vetura , Prishtinë

VW Touareg 3.0 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim