MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357
21 Jan 00:59
Linku:
Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 60m2 me qira te Qafa !DELTA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Jan 02:09
Linku:
Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 70m2 me qira te Medresja !DELTA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70

Sot 14:37
Linku:
Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qira nëFushë Kosovë, (afër Jumbo)

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 14:37 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në Emshir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:37 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me qira ne lagjjen Dardania !DELTA

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Sot 14:37 Vetura , Prishtinë

AUTOSHALA;BLEJ VETURA M+P DOGAN TER KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 Vetura , Vushtrri

Shes - Audi A3 1.9 Dizell “ 11 Muj RKS “

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:37 Vetura , Prishtinë

VW Golf plus 2.0 i sapo ardhur dhe doganuar

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:37 Banesa , Prishtinë

Jepet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 kati 1 Dodona

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:37 Banesa , Prishtinë

Ofrojm banes me qera ne lagjen tasligje afer parku

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:37 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi dhe dy dyqane

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 14:37 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa Ne Breg te Dillit #

810 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:37 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa te Sllovenia Sport me 80m2

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim