MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 17:27 Vetura , Gjakovë

SEAT IBIZA 1,4 B+P RKS VITI 2000

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:27 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA BMW 330 530 Mercedes CLS ML 320 420

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:27 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA GJITH REGJIONIN E KOSOVES 24h

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Ofroj Banes Me Qera Ne Qender Te Qytetit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 17:27 Vetura , Pejë

Ford Courier pikap në gjendje shumë të mirë

990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Ofroj banes me qera në Dardani//

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA TE QAFA NGAT SHKOLLES

240 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:27 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim