MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 17:31 Vetura , Mitrovicë

BLEJ VETURA KOPANIJA LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:31 Vetura , Drenas

KOMPANY (AUTOZONA) BLEJM VETURA PA DOGAN 24h

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:31 Vetura , Mitrovicë

AUTO 24 BLEJM VETURA VW TUAREG GOLF PASSAT

500 000 000 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:31 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira ne Ulpianë mbrapa AAK-së

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 17:31 Banesa , Prishtinë

JAP ME QIRA KATIN E SHTEPISE-AKTASH1^

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:31 Vetura , Rahovec

<<AUTO/ZONA>> Blejm Gjitha Llojet e Veturav 24h��

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:31 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA N’ULPIANE PER FAMILJARE DHE NDERKOMB

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 17:31 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa ne shitje ne lagjjen 4 Llullat

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 17:31 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Breg te Diellit afer Ambullantes

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Sot 17:31 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me qira 50m2 te parku i qytetit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 17:31 Banesa , Prishtinë

Ofroj Banes me qira te hotel Afa//

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 17:31 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NË LAGJEN PEJTON

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:31 Banesa , Prishtinë

Banesë 80m2 në shitje në lagjen QAFA.

115 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim