MAKINA , 314797
ELEKTRONIKA , 105778
VENDBANIME , 104223
TË TJERA , 31664

Sot 18:08 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa në Fushe Kosove mbi Super Viva

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 18:08 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne lagjen Arberia (Dragodan)

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 18:08 Banesa , Prishtinë

Q32 Banesë me Qera në Bregun e Diellit 250€

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 18:08 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në Qender

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 18:08 Vetura , Ferizaj

Shes golf 3 urgjen ose bej ndrrim me 2

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:08 Vetura , Prishtinë

VW LT35 15 Ulëse

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:08 Vetura , Skenderaj

shes ndrroj jaguar benxin blin viti 2000

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 Banesa , Prishtinë

Q31 Banesë me Qera te Lesna mbi NLB Bank 600€

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 18:08 Vetura , Prishtinë

Renault Megane dizel

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 Vetura , Ferizaj

BMW 530D AUTOMATIK FULL OPSIONE DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:08 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera te RrugaB te Royali

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 18:08 Vetura , Deçan

Automatik

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze te Bahollt

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 18:08 Banesa , Prishtinë

Q27 PENT-HAUSE ME QERA NË EMSHIR/KALBARI 1500€

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Në fillim