MDX , 446
NSX , 89
RL , 65
RSX , 25
TL , 25
TSX , 24
80 , 1
Sot 21:52 Vetura , Prishtinë

Rent a car

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:38 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf 2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:44 Vetura , Pejë

Opell vektra

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:22 Vetura , Mitrovicë

Fellne me goma

260 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:06 Vetura , Fushë Kosovë

Shtet aparati i klimes viti 2000

600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:56 Vetura , Burim

Shes rimorkon

195 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:47 Vetura , Prishtinë

radi per opel

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:47 Vetura , Prishtinë

pjes per golf 4 dhe golf 5

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:45 Vetura , Prishtinë

Motorr per dru STIHL 18 nga gjermania

299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:17 Vetura , Dardanë

Shpric per suxhuk 75 kg

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:03 Vetura , Drenas

Pasat 2

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:55 Vetura , Prishtinë

Shiten

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:45 Vetura , Gjilan

Opell zafira

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim