14 Shk 13:26
Linku:
Vetura , Deçan

Polo 1.4 16V

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

07 Shk 23:28 Vetura , Deçan

Golf 2 2.8 vr6

2 999 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 21:17 Vetura , Deçan

VW Golf 2 1.6 turbo Dizel

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Shk 10:09 Vetura , Deçan

Kamionet VW

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 10:09 Vetura , Deçan

PIKAPI RENAULT 1.5 CDI

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 09:23 Vetura , Deçan

Toyota 4Runner

5 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 20:53 Vetura , Deçan

toyota land cruiser

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Shk 17:38 Vetura , Deçan

Tyota

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 13:56 Vetura , Deçan

Shes gjypin

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 13:55 Vetura , Deçan

Shes Mercedes viton bai dhe ndrim

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 00:03 Vetura , Deçan

Audi A7 3.0 TDI Quattro

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:44 Vetura , Deçan

opel frontera 2.0 benzin

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim