14 Shk 13:26
Linku:
Vetura , Deçan

Polo 1.4 16V

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

01 Shk 16:37 Banesa , Deçan

SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI NE JUNIK

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
27 Dhj 18:20 Vetura , Deçan

U SHIT,

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 08:44 Vetura , Deçan

Golf

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 12:08 Vetura , Deçan

Kamioneta Deqan

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 16:10 Vetura , Deçan

MERCEDES & NDRRIMI I MUNDESHEM

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 02:46 Vetura , Deçan

Mecedes

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 10:57 Vetura , Deçan

golf 4 pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 12:24 Vetura , Deçan

Golf 3

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Pri 23:57 Vetura , Deçan

Polo

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 21:30 Vetura , Deçan

caddy

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 22:43 Vetura , Deçan

Makina

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 21:33 Vetura , Deçan

Shitet URGJENT

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 21:29 Vetura , Deçan

URGJENT TIGUAN

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Mar 01:56 Vetura , Deçan

Blej Vetura me qmime te volitshme

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 15:45 Vetura , Deçan

Raki me shumic dhe ver

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim