Sot 21:26 Vetura , Dragash

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

22 222 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:26 Vetura , Dragash

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 21:26 Vetura , Dragash

������ AUTO STANDARD ������ BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 21:26 Vetura , Dragash

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:20 Vetura , Dragash

Blejm vetura qe nuk i perdorni����

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:20 Vetura , Dragash

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:24 Vetura , Dragash

Shes Opel Vectra 1.6

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Dragash

Golf 6

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Dragash

Volkswagen Caddy

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 Vetura , Dragash

Volkswagen Crafter

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:10 Vetura , Dragash

Opel insigni 2009 2.0 cdti

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:03 Vetura , Dragash

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA

3 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:53 Vetura , Dragash

Renault kangoo

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim