Sot 20:10 Vetura , Dragash

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

22 222 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:10 Vetura , Dragash

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 20:10 Vetura , Dragash

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:09 Vetura , Dragash

������ AUTO STANDARD ������ BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 20:09 Vetura , Dragash

Blejm vetura qe nuk i perdorni����

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:08 Vetura , Dragash

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:58 Vetura , Dragash

Rent a Car Touran 5+2 ulese Dizell Prishtine

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 Vetura , Dragash

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS - 4X4 - DIZELL - 2006

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:41 Vetura , Dragash

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA

3 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim