Sot 22:51 Vetura , Dragash

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

22 222 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:51 Vetura , Dragash

������ AUTO STANDARD ������ BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 22:50 Vetura , Dragash

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 22:48 Vetura , Dragash

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:33 Vetura , Dragash

Shitet

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 Vetura , Dragash

Renault Laguna 1.9tdci

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:37 Vetura , Dragash

Rent a Car Touran 5+2 ulese Dizell Prishtine

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:32 Vetura , Dragash

Rover 200

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:29 Vetura , Dragash

Opel insigni 2009 2.0 cdti

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim