Sot 21:05 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:02 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:02 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 Vetura , Drenas

Kombit4

2 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:43 Vetura , Drenas

Merrcedes 250 dizel fabrikisht Rks 1vit te plot

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:40 Vetura , Drenas

Volvo 460 D

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:40 Vetura , Drenas

Shes golf 4

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:36 Vetura , Drenas

Shitet Pasati

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 Vetura , Drenas

Shitet Peugeot 307

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:35 Vetura , Drenas

Shitet Golf 5

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:34 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,Ndrrim i Munshem

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Vetura , Drenas

shes GOLF2 sport Dizel ∆∆

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:05 Vetura , Drenas

frigorifer

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:51 Vetura , Drenas

Citroën C-3,dizell 1.4,viti 2003,rks 10 muj

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim