Sot 20:45 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:45 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:44 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:44 Vetura , Drenas

Cetroen-C 3,dizell 1.4,viti 2003,rks 10 muj

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:44 Vetura , Drenas

Golf 4- benxin 1.6- rks nentor 2018,viti 2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:44 Vetura , Drenas

SHITET URGJENT MERCEDESI 1.9 DIZEL

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:42 Vetura , Drenas

Passat 3C DSG VP 2008 Ch Shitet ndrohet viber

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 Vetura , Drenas

Punsime ne KEK 4500

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:39 Vetura , Drenas

shes mercdes 250 me rigj edh 5 muj dizell

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:37 Vetura , Drenas

Shes ndrroj opel vectr 1.6 b.

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:29 Vetura , Drenas

Opel combo

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:26 Vetura , Drenas

Kombi LT 28 D Ndrrim i mundshem

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:26 Vetura , Drenas

Merrcedes 250 dizel fabrikisht Rks 1vit te plot

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:24 Vetura , Drenas

Punsoj njerz ne K. energjetike te kosoves 4500 e

4 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 Vetura , Drenas

shitet audi A4

3 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:15 Vetura , Drenas

alfa 156

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim