Sot 00:02 Vetura , Drenas

Bmw 320d

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Vetura , Drenas

Nissan

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:36 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet Ford Fiesta 10 muaj Rks

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Vetura , Drenas

Shitet Ndrrohet Golf IV Rks 10 muaj

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 Vetura , Drenas

fijat benzin 1.4iqlajmrum pa denim baj ndrrim

380 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:23 Vetura , Drenas

Auto-Zona ���� BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN.

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:22 Vetura , Drenas

KOMPANY (AUTOZONA) BLEJM VETURA PA DOGAN 24h

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:21 Vetura , Drenas

citroen berlingo 2007vp me Klim 1.9dizell

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 Vetura , Drenas

shes fijat benzin 1.4 iqlajmrum pa denim

380 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:14 Vetura , Drenas

passat

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Vetura , Drenas

shes fijat tipo benzin 1.3 iqlajmrun baj ndrrim

380 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:01 Vetura , Drenas

Shes citroen

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 Vetura , Drenas

shitet fordi dhe ndrrohet me shtylla dhe skele

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 Vetura , Drenas

Opel 94 NDRRIM

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:52 Vetura , Drenas

Mercedes E220 Automatik 200€ per 10 dite!!!

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Vetura , Drenas

##->Rent A Car BELGA vetura 15€/ dite!<-##

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 Vetura , Drenas

BELGA Rent A Car vetura prej 15€/ dite!!!

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim