Sot 19:18 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:18 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:14 Vetura , Drenas

Shiten goma

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:14 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet

420 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 Vetura , Drenas

pikap N.drrim i munshum

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:13 Vetura , Drenas

Mercedes 190 dizel

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:13 Vetura , Drenas

Mercedes shitet ndrrohet me lop

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:09 Vetura , Drenas

Shes cadyy 98

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:01 Vetura , Drenas

Kombi LT 28 D Ndrrim i mundshem

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:59 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet Ford Fiesta 10 muaj Rks

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 Vetura , Drenas

Shitet Ndrrohet Golf IV Rks 10 muaj

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura , Drenas

Shitet Golf 6 2.0 TDI ne gjendje shum te mir

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:46 Vetura , Drenas

Bmw 530 D

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:40 Vetura , Drenas

Autolarje Wap shum lir shiko videon shtypje e fort

205 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:40 Vetura , Drenas

shitet mercedesi

1 900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:37 Vetura , Drenas

Passat 3C DSG VP 2008 Ch Shitet ndrohet viber

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim