Sot 22:02 Vetura , Drenas

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:02 Vetura , Drenas

shes ford 2.5 dizell dupell goma dupell kabin

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:00 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:00 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:00 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:09 Vetura , Drenas

Shitet Audi C4 Mundesi Ndrrimi

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:08 Vetura , Drenas

A4 Automatik 8+1 shpejsi Sline

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Vetura , Drenas

Shitet kombi regjistri

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim