Sot 21:37 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:37 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:24 Vetura , Drenas

Shitet kombi regjistri

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:07 Vetura , Drenas

Urgjent shitet Passat c3

5 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 Vetura , Drenas

GOLF 6 2.0 TDI

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:42 Vetura , Drenas

shes citroen

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:42 Vetura , Drenas

VW GOLF 6 1.6 tdi me dogan

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:42 Vetura , Drenas

Shes pezho 206 viti 2000

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:42 Vetura , Drenas

Ww GOLF TDI VITI 2012 me dogan

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim