Sot 21:58 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:58 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Vetura , Drenas

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:57 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:47 Vetura , Drenas

GOLF2 sport Dizel ∆∆ u shit��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:46 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet Ford Fiesta 10 muaj Rks

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:46 Vetura , Drenas

Shitet Ndrrohet Golf IV Rks 10 muaj

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Vetura , Drenas

VW Bora 1.9

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Drenas

Urgjent VW Golf 2 benzin i qlajmrun

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 21:21 Vetura , Drenas

Audi

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:18 Vetura , Drenas

Cetroen-C 3,dizell 1.4,viti 2003,rks 10 muj

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 Vetura , Drenas

Golf 4- benxin 1.6- rks nentor 2018,viti 2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:09 Vetura , Drenas

Drenas

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:08 Vetura , Drenas

Golf 4

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Vetura , Drenas

alfa 156

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim