Sot 21:59 Vetura , Drenas

Auto-Zona ���� BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN.

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:59 Vetura , Drenas

VW T4

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:59 Vetura , Drenas

KOMPANY (AUTOZONA) BLEJM VETURA PA DOGAN 24h

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:59 Vetura , Drenas

VW Caddy 1.9 TDI / Bajm ndrrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:46 Vetura , Drenas

shes Ford Transit 2.5 dizel dupel goma dupel kabin

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:44 Vetura , Drenas

Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:43 Vetura , Drenas

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:42 Vetura , Drenas

T4 dupellkabin 2.5 tdi 3800

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:39 Vetura , Drenas

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:38 Vetura , Drenas

PJESE- NISSAN MURANO. 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:32 Vetura , Drenas

Golf 4 shes ndrroj 11muj regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:31 Vetura , Drenas

Renault laguna 1.9 d 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:26 Vetura , Drenas

Ford.fiesta.1.4.tdi.i.sapo.doganuar.

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:21 Vetura , Drenas

Shes t4 1.9 turbo dizell maksi

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:20 Vetura , Drenas

opel combo pikap

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 Vetura , Drenas

Passat 2003 1.9 1900 ero

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 Vetura , Drenas

Shiten mjetet per pune

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim