Sot 08:45 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:45 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:42 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura , Drenas

Alfa Romeo 147 2002 1.9 JTD RKS 10Muj

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:39 Vetura , Drenas

VW T4 1.9 dizell RKS

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:22 Vetura , Drenas

Shes ndrroj opel vectr 1.6 b.

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:18 Vetura , Drenas

Merrcedes 250 dizel fabrikisht Rks 1vit te plot

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:02 Vetura , Drenas

VW T4 / 97

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:00 Vetura , Drenas

Ww GOLF TDI VITI 2012 me dogan

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim