Sot 15:32 Vetura , Drenas

Shes ndrroj opel vectr 1.6 b.

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:30 Vetura , Drenas

T4 dupellkabin 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:29 Vetura , Drenas

Merrcedes 250 dizel fabrikisht Rks 1vit te plot

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:21 Vetura , Drenas

Mercedes 190 dizel

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:21 Vetura , Drenas

Mercedes shitet ndrrohet me lop

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:20 Vetura , Drenas

Shes cadyy 98

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 Vetura , Drenas

Ml 270 cdi

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:51 Vetura , Drenas

Passat 3C DSG VP 2008 Ch Shitet ndrohet viber

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Vetura , Drenas

Shitet Opel Astra

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Vetura , Drenas

shitet fordi dhe ndrrohet me shtylla dhe skele

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Vetura , Drenas

Opel astra

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:36 Vetura , Drenas

T4

4 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:34 Vetura , Drenas

Shes citroen

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Vetura , Drenas

VITO 110CDI

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim