Sot 22:29 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:27 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:26 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:26 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:26 Vetura , Drenas

SHitet

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:25 Vetura , Drenas

Passat 3C DSG VP 2008 Ch Shitet ndrohet viber

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:20 Vetura , Drenas

Shes t5 1.9 tdi me klim me 6 ulse

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Vetura , Drenas

T4 dupellkabin 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:16 Vetura , Drenas

Shes t4 1.9 turbo dizell maksi me dogan

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:16 Vetura , Drenas

Rimorkio shitet ose ndrrohet

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:03 Vetura , Drenas

SHITET RENO LAGUNA DIZELL 1.9

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:03 Vetura , Drenas

Opel astra

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:02 Vetura , Drenas

T4

4 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:02 Vetura , Drenas

SHITET GOLFI 1.6 DIZELL RKS DERI MUAJN 09.2018

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:39 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet Ford Fiesta 10 muaj Rks

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Vetura , Drenas

Shitet Ndrrohet Golf IV Rks 10 muaj

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim