Sot 12:11 Vetura , Drenas

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:11 Vetura , Drenas

Shes cadyy 98

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:10 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Vetura , Drenas

rimorki

185 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:06 Vetura , Drenas

Renault Clio

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 Vetura , Drenas

VITO 110CDI

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:05 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:49 Vetura , Drenas

Shitet opel sintra

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:36 Vetura , Drenas

pikap N.drrim i munshum

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim