Sot 20:06 Vetura , Drenas

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:05 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:03 Vetura , Drenas

Drenas

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:02 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 Vetura , Drenas

shes t4 tdi me klim automatik viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:58 Vetura , Drenas

Passat 3C DSG VP 2008 Ch Shitet ndrohet viber

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 Vetura , Drenas

caddy 1.9 sdi

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:54 Vetura , Drenas

shitet audi A4

3 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:52 Vetura , Drenas

shes nisan benzin plin 1.6 me denim baj ndrrim

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:52 Vetura , Drenas

Audi A4 dizel

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:50 Vetura , Drenas

GOLF2 sport Dizel ∆∆

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:47 Vetura , Drenas

Rover

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:46 Vetura , Drenas

Kombi T4

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:46 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:41 Vetura , Drenas

Shes t4 1.9 turbo dizell maksi me dogan

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:41 Vetura , Drenas

shes nisan benzin plin 1.6 me denim baj ndrrim

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim