Sot 01:57 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:56 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:53 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:57 Vetura , Drenas

Pasati

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:52 Vetura , Drenas

KOMPANY (AUTOZONA) BLEJM VETURA PA DOGAN 24h

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:51 Vetura , Drenas

Auto-Zona ���� BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN.

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:37 Vetura , Drenas

Opel astra

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:36 Vetura , Drenas

T4

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:21 Vetura , Drenas

Seat Ibiza 1.2 12v 2004

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 Vetura , Drenas

Mercedes shitet ndrrohet me lop

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:17 Vetura , Drenas

Mercedes 190 dizel

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:13 Vetura , Drenas

Mercedes 190 dizel

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:11 Vetura , Drenas

Pjesë per polo 98

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 Vetura , Drenas

Shes ndrroj opel vectr 1.6 b.

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:05 Vetura , Drenas

Pjes per vw Fox. vw Lupo.vw polo. vw Up 1.2 12v

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:05 Vetura , Drenas

Pjes per Skoda Fabia 1.2 12v viti2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:05 Vetura , Drenas

Passat 3C DSG VP 2008 Ch Shitet ndrohet viber

4 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim