Sot 22:51 Vetura , Drenas

E 270 cdi rks viti 2004 shitet ndrrohet viber ����

6 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:51 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:51 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:50 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:48 Vetura , Drenas

VW Golf 2 dizel

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:25 Banesa , Drenas

Shitet Banesa 85m2

Numri i dhomave: 3
Sot 22:14 Vetura , Drenas

opel vectra

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:03 Vetura , Drenas

Mercedes Ml 270 cdi

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:44 Vetura , Drenas

Shes t4 1.9 turbo dizell maksi me dogan

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:43 Vetura , Drenas

shes t4 tdi me klim automatik viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:42 Vetura , Drenas

T4 dupellkabin 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 Vetura , Drenas

shes ceraden 2.10 me 2.75

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:38 Vetura , Drenas

SHITET GOLFI 1.9 TDI

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:36 Vetura , Drenas

VW T4 / 97

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:30 Vetura , Drenas

Mercedes benz 250 Dizel automatik RKS

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim