Sot 22:02 Vetura , Drenas

Opel astra

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:02 Vetura , Drenas

Wv t4

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:02 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:01 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:51 Vetura , Drenas

shes gollfin 2 benzin 1.6 me denim

300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:47 Vetura , Drenas

Shitet Ml 270 dizel

5 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:39 Vetura , Drenas

Shitet pikapo dhe mdrrohet me vetur

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:36 Vetura , Drenas

Shitet Audi C4 Mundesi Ndrrimi

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:28 Vetura , Drenas

E 270 cdi rks viti 2004 shitet ndrrohet viber ����

6 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:20 Vetura , Drenas

Golf 4

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim