Sot 15:40 Vetura , Drenas

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:38 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:38 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:35 Vetura , Drenas

alfa 156

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:35 Vetura , Drenas

Kerkoj passat

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 Vetura , Drenas

Shitet Golf 4

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:24 Vetura , Drenas

Bb

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:07 Vetura , Drenas

Golf 2 mee motor 1.9 turboo

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:36 Banesa , Drenas

Jepen dy Banesa me QIRA ne qender Drenas Kati 2

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Në fillim