Sot 11:55 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:52 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:52 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Vetura , Drenas

Shitet Audi C4 Mundesi Ndrrimi

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:48 Vetura , Drenas

Drenas

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:45 Vetura , Drenas

Mercedes benz 250 Dizel automatik RKS

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim