Sot 18:32 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:28 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:28 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 Vetura , Drenas

Shitet golf2 1.6 benxin 88viti regjistrim 1vjet

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:24 Vetura , Drenas

Shitet Pikapi Peugeot Partner 1.9dizell viti98 rks

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:04 Vetura , Drenas

VW Golf 2 1.6 turbo dizell

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:55 Vetura , Drenas

E 270 cdi rks viti 2004 shitet ndrrohet viber ����

6 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 Vetura , Drenas

Shitet Audi C4 Mundesi Ndrrimi

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim