Sot 22:27 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:24 Vetura , Drenas

Passat 3C DSG VP 2008 Ch Shitet ndrohet viber

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:23 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:18 Vetura , Drenas

Golf 4

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 Vetura , Drenas

Bmv

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:49 Vetura , Drenas

Opel astra

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:44 Vetura , Drenas

Golf 2 1.6 naftë

780 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:30 Vetura , Drenas

Mercedes Benz

7 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:30 Vetura , Drenas

Fiat Stilo benzin

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:30 Vetura , Drenas

shes t4 tdi me klim automatik viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim