Sot 18:05 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:02 Vetura , Drenas

mercedes E300

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:02 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:02 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 Vetura , Drenas

Pikap combo

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 Vetura , Drenas

Opel vectra bojm edhe ndrrim⚪️

777 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:51 Vetura , Drenas

Drenas

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:48 Vetura , Drenas

Gollf 3 dizel

1 380 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:41 Vetura , Drenas

BMW TDS 2.5

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:40 Vetura , Drenas

Kombi LT 28 D Ndrrim i mundshem

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:33 Vetura , Drenas

shitet pikapi

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:30 Vetura , Drenas

Shes t4 1.9 turbo dizell maksi me dogan

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:30 Vetura , Drenas

shes t4 tdi me klim automatik viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:29 Vetura , Drenas

Mercedes190 dizell 88

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 Vetura , Drenas

T4 dupellkabin 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim