Sot 19:29 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:28 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:27 Vetura , Drenas

E 270 cdi rks viti 2004 shitet ndrrohet viber ����

6 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 Vetura , Drenas

VW T4 / 97

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:21 Vetura , Drenas

VW Golf 2 1.6 turbo dizell

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:13 Vetura , Drenas

Wv t4 2.5tdi

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:12 Vetura , Drenas

Opel vectra bojm edhe ndrrim⚪️

777 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:08 Banesa , Drenas

Shitet Banesa 85m2

Numri i dhomave: 3
Sot 19:08 Vetura , Drenas

Mrezha per skele apo fusha sporti

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim