Sot 22:48 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:48 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:48 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:47 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:34 Vetura , Drenas

Shes golf 4

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:54 Vetura , Drenas

Fiat Stilo benzin

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Vetura , Drenas

T4

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:44 Vetura , Drenas

Opel astra

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:34 Vetura , Drenas

Citroën C-3,dizell 1.4,viti 2003,rks 10 muj

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:33 Vetura , Drenas

Golf 4- benxin 1.6- rks nentor 2018,viti 2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:24 Vetura , Drenas

Golf 4 shes ndrroj 11muj regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:10 Vetura , Drenas

Shes bmw viti 93 karaseri motorri 1.7 Dizell 99 V

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:09 Vetura , Drenas

Shitet Golf IV Rks 10 muaj

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Vetura , Drenas

Ford Fiesta 10 muaj Rks

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 Vetura , Drenas

Kombit4

2 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim