Sot 18:30 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:30 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:30 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:16 Vetura , Drenas

E 270 cdi rks viti 2004 shitet ndrrohet viber ����

6 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 Vetura , Drenas

mercedes E300

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:58 Vetura , Drenas

Pikap combo

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 Vetura , Drenas

Opel vectra bojm edhe ndrrim⚪️

777 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:51 Vetura , Drenas

Drenas

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:48 Vetura , Drenas

Gollf 3 dizel

1 380 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim