Sot 15:01 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:01 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:00 Vetura , Drenas

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:56 Vetura , Drenas

ford focus 1.8dizell me klim

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:56 Vetura , Drenas

mercedes E-clas E300 Dizell Automatik

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:55 Vetura , Drenas

citroen berlingo 2007vp me Klim 1.9dizell

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:37 Vetura , Drenas

shitet mercedesi

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:37 Vetura , Drenas

Mercedes 190 dizel

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:37 Vetura , Drenas

Mercedes 190 dizel

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:36 Vetura , Drenas

Mercedes shitet ndrrohet me lop

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:16 Vetura , Drenas

Ww GOLF TDI VITI 2012

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 Vetura , Drenas

Ww GOLF 6 1.6 BLUMOTJON FULL

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:15 Vetura , Drenas

VW Golf 6- 2.0 TDI

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Vetura , Drenas

VW Golf 6 1.6 tdi me dogan

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Vetura , Drenas

ww polo 1.6 tdi

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:13 Vetura , Drenas

ww polo 1.6 tdi full me dogan homoligim rks

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim