Sot 11:41 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:37 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:36 Vetura , Drenas

pikap N.drrim i munshum

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:15 Vetura , Drenas

Golf 4 Tdi pacific 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Vetura , Drenas

Kombi T4

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:13 Vetura , Drenas

Rover

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:06 Vetura , Drenas

Shes cadyy 98

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Vetura , Drenas

alfa 156

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:58 Vetura , Drenas

shitet fordi dhe ndrrohet me shtylla dhe skele

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Vetura , Drenas

Shes citroen

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim