Sot 17:05 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:05 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:03 Vetura , Drenas

BMW TDS 2.5

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:55 Vetura , Drenas

Fiat Punto 1.9 JTD

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:52 Vetura , Drenas

E 270 cdi rks viti 2004 shitet ndrrohet viber ����

6 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:51 Vetura , Drenas

VW T4 / 97

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:35 Vetura , Drenas

Opel vectra bojm edhe ndrrim⚪️

777 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:33 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet Ford Fiesta Rks 9 muaj

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 Vetura , Drenas

Rover

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:26 Vetura , Drenas

Kombi T4

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:25 Vetura , Drenas

Shitet Audi C4 Mundesi Ndrrimi

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:23 Vetura , Drenas

Shes Ford Focus C-max Ndrrim me pikap kombi etj

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim