Sot 17:35 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:34 Vetura , Drenas

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:32 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:32 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 Vetura , Drenas

rimorki

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:27 Vetura , Drenas

Shes cadyy 98

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 Vetura , Drenas

Shes citroen

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 Vetura , Drenas

Shes ndrroj opel vectr 1.6 b.

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:14 Vetura , Drenas

Merrcedes 250 dizel fabrikisht Rks 1vit te plot

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:05 Vetura , Drenas

Shes mercedes c220 cdi classic

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:03 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 Vetura , Drenas

Ford fiesta 1.1

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:57 Vetura , Drenas

VW Touran 2.0 TDI

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:49 Vetura , Drenas

Tauran 2.0 TDI

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:49 Vetura , Drenas

Shitet

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 Vetura , Drenas

Peugeot Boxer 2.8 HDI

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Vetura , Drenas

Kombi LT 28 D Ndrrim i mundshem

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim