Sot 00:54 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:53 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:50 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:30 Vetura , Drenas

E 270 cdi rks viti 2004 shitet ndrrohet viber ����

6 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 Vetura , Drenas

Shitet Ml 270 dizel

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Vetura , Drenas

VW Golf 2 dizel

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:25 Banesa , Drenas

Shitet Banesa 85m2

Numri i dhomave: 3
Dje 22:14 Vetura , Drenas

opel vectra

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim