Sot 07:41 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:41 Vetura , Drenas

KOMPANY (AUTOZONA) BLEJM VETURA PA DOGAN 24h

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:41 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:40 Vetura , Drenas

Auto-Zona ���� BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN.

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:35 Vetura , Drenas

Shes ndrroj opel vectr 1.6 b.

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:32 Vetura , Drenas

Merrcedes 250 dizel fabrikisht Rks 1vit te plot

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:27 Vetura , Drenas

Gollf 3 dizel

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:16 Vetura , Drenas

T4

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:15 Vetura , Drenas

Opel astra

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:07 Banesa , Drenas

Banese ne Drenas128m2.

Numri i dhomave: 4
Sot 00:57 Vetura , Drenas

Pasati

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim