Sot 11:24 Vetura , Drenas

Auto-Zona ���� BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN.

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:23 Vetura , Drenas

KOMPANY (AUTOZONA) BLEJM VETURA PA DOGAN 24h

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:22 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:22 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:12 Vetura , Drenas

VW Golf 6- 2.0 TDI

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Vetura , Drenas

VW Golf 6 1.6 tdi me dogan

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Vetura , Drenas

ww polo 1.6 tdi

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:10 Vetura , Drenas

ww polo 1.6 tdi full me dogan homoligim rks

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:07 Vetura , Drenas

alfa 156

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:06 Vetura , Drenas

Renault Clio

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 Vetura , Drenas

Pasat 2

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:47 Vetura , Drenas

Opel astra

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:47 Vetura , Drenas

T4

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:38 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 Vetura , Drenas

Urgjent VW Golf 2 benzin i qlajmrun

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim