Sot 13:13 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:13 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:08 Vetura , Drenas

Shes Pezho 206 viti 2000

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:05 Vetura , Drenas

Shes mercedes dhe ndrrohet

1 400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:53 Vetura , Drenas

Kombi LT 28 D Ndrrim i mundshem

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:19 Vetura , Drenas

Opel zafira, 2.2Dti, rks , 2003, 7 ulese

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:18 Vetura , Drenas

shes ceraden 2.10 me 2.75

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim