Sot 16:18 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:18 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:17 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:06 Vetura , Drenas

SHITET GOLF 1.6BENZIN RKS 25.10.2018

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:04 Vetura , Drenas

SHITET GOLFI 1.6 DIZELL IQLAJMRUN

480 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:00 Vetura , Drenas

BELGA Rent A Car/ Opel Corsa/ 10 dite per €150

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 Vetura , Drenas

Ford

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:35 Vetura , Drenas

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:20 Vetura , Drenas

Wv t4

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:20 Vetura , Drenas

Opel astra

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim