Sot 11:51 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:48 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:48 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Vetura , Drenas

Golf 4

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Vetura , Drenas

shes fijat tipo benxin 1.4 me denom baj ndrrim

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:23 Vetura , Drenas

Shes venten

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim