Sot 11:10 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:10 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:49 Vetura , Drenas

Cetroen-C 3,dizell 1.4,viti 2003,rks 10 muj

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 Vetura , Drenas

Golf 4,benxin 1.4,viti 2001,Edicion,ndrrohet

3 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 Vetura , Drenas

polo 1.4 dizel ne gjendje shum shum te mir vit2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:40 Vetura , Drenas

Renault Clio

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Vetura , Drenas

Shitet Passati

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim